Maironio g. 10, LT-01124, VILNIUS
(šalia Dailės Akademijos)
Telefonas: 860112210
El.p.: info@dailesartele.lt
Į TITULINĮ

 

Paaugliams

Paauglių nuo 11 metų kūrybinės tapybos pamokos

Norintiems mokytis tapybos, siūlomos kūrybinės tapybos pamokos. Šios pamokos skirtos tiems, kurie nori įgyti meninės drąsos, kurie nori pajusti spalvų magiją, išsilaisvinti iš abejhonių ir vidinio susikaustymo, Paaugliai pažins savo poreikius, pasitikrins savo meninius gebėjimus.

Jaunas žmogus, turintis meninę gyslelę arba nežinantis, kad ją turi, dažnai atsiduria abejonių ir savęs ieškojimų lauke. Tai tokia erdvė, kuri kelia kalusimų ir vaikams, ir tėveliams.

Atsidūręs kūrybinėje aplinkoje, jaunas žmogus turi galimybę būti savimi, spalvomis sakyti tai, ką jis jaučia, gali kalbėti savo balsu, reikšti save, identifikuotis. Tai nuostabi kūrybinė programa, kuri mokys komponavimo pagrindų, spalvininkystės, stebėjimo, ugdys individualumą, formuos praktinius įgūdžius.

Paauglių nuo 11 metų kūrybinio piešimo pamokos

Ši programa skirta meninės savivokos stiprinimui, emocijų pažinimui ir jų įvardijimui, dėmesio lavinimui. Paaugliai mokysis reikšti savo emocijas paopieriaus lape, dirbs įvairiomis, piešimo pamokoms skirtomis priemonėmis, gaus pagrindinių piešimo ir kompozicijos žinių, kurios mokys kokiu būdu ir kokiomis taisyklėmis remiantis pasakyti tai, kas buvo sumanyta. Atvers perspektyvų giliau ir turiningiau perteikti savo meninę viziją. 

Paaugliai pažins pastelės ir kitas technikas, mokysis kurti varijuojant įvairiomis technikomis, jungiant skirtingas dailės medžiagas, pavyzdžiui, pastelę, tušą, spalvotus pieštukus.

Paauglys bus skatinamas savaip, nevaržomai vaizduoti pateiktos temos objektus ir kiekvienam individualiai bus suteikiama išraiškos žinių, kurios praplės meniniį - kūrybinį suvokimą. 

Kiekviena tema bus įgyvendinama skirtingomis technikomis, įvairiomis jų interpretacijomis

charge website with tracking
Counter Code